Tłumacz

Polish English German

TURNIEJ MINI-PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT "ARESIK" W NOWEJ SOLI

 Dnia 29.12.2014 r. w Nowej Soli został rozegrany Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt „ARESIK”. Organizatorem turnieju był klub UKS Ares Nowa Sól. Dziewczęta rywalizowały w trzech kategoriach : czwórki (rocznik 2002 i młodsze), trójki (rocznik 2003 i młodsze) oraz dwójki (rocznik 2004 i młodsze). W kategorii „czwórki” zagrały dwa zespoły MKS PIAST GŁOGÓW, które rywalizowały z zespołami UKS Ares Nowa Sól, SP 3 Nowa Sól, Zawisza Sulechów oraz UKS Promień Żary. Po krótkiej przerwie świątecznej, dziewczęta  pokazały dobry poziom umiejętności gry w piłkę siatkową, a rywalizacja była niesamowicie zacięta i wyrównana. Po rozgrywkach grupowych i finałowych zespół MKS PIAST GŁOGÓW I ostatecznie zajął III miejsce, a zespół MKS PIAST GŁOGÓW II zajął miejsceVII. Głogowskie zespoły reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 10.

 MKS PIAST GŁOGÓW I - skład zespołu : Maja Siedlecka 6 a, Maja Witczak 6 d , Natalia Baran 6a, Maria Sękowska 6c , Agnieszka Wajs (SP 14)

MKS PIAST GŁOGÓW II - skład zespołu : Amelia Rudzka 6 c, Julia Rudzka (SP 14), Sandra Adamczak (SP Kotla), Natalia Dutkiewicz (SP 3), Maria Trzaniec 6 c.

Opiekun: Sylwia Szczeblewska