Tłumacz

Polish English German

W SP 10 ROZWIJAMY PASJE…

Dużą popularnością w naszej szkole cieszą się zajęcia z gier zespołowych. Dziewczęta klas IV-VI chętnie  uczestniczą w zajęciach z mini piłki siatkowej, na których doskonalą swoje umiejętności z zakresu tej gry. Aby przekonać się, jak wiele pracy wymaga osiąganie wysokich celów w sporcie, postanowiły podpatrzeć siatkarzy z Super Ligi. Dnia 10 listopada 22 osobowa grupa z naszej szkoły wzięła udział w meczu Super Ligi Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn. Dziewczynki mogły podziwiać grę na parkiecie samego Mistrza Świata – Marcina Możdżonka oraz reprezentanta Polski Grzegorza Łomacza. Udział w tym wydarzeniu sportowym był dla dziewczynek dobrą lekcją siatkówki  oraz dużym zastrzykiem pozytywnych emocji, a ich sportowy doping powiódł Cuprum Lubin do gładkiego zwycięstwa 3 : 0 !!!

Organizator: S. Szczeblewska

zdjęcia w galerii