Tłumacz

Polish English German

TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ „ARESIK” W NOWEJ SOLI

Młode siatkarki Piasta nie odpoczywają.  Dnia 29 grudnia  zagrały w Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt „ARESIK” w Nowej Soli. Zagrało w nim 80 zespołów reprezentujących Poznań, Zbąszynek, Radków, Opole, Szlichtyngowę, Wschowę, Głogów, Wilków, Sulechów, Żary i oczywiście Nową Sól. W kategorii „dwójki” zagrało 40 zespołów (MKS Piast reprezentowały dwa zespoły), w kategorii „trójki” i „czwórki” po 20 zespołów (MKS PIAST reprezentował jeden zespół w każdej kategorii). Zawodniczki Piasta , wśród których znalazły się również uczennice Szkoły Podstawowej nr 10, zagrały bardzo dobry turniej, a przede wszystkim po raz kolejny dziewczynki w wieku 9 – 12 lat zdobyły nowe doświadczenia boiskowe. Oto wyniki zespołów PIASTA:

Kategoria „czwórki”4 miejsce (na 20 zespołów)

Skład : W. Pyk (SP 10), M. Dworzańska(SP Nielubia), A. Nowak (SP 2), W. Gomułka (SP 10), K. Kusiołek (SP 10)

Kategoria „trójki” – 5 miejsce (na 20 zespołów)

Skład: W. Aniszewska (SP 3), H. Darowska, (SP 10) W. Michałowicz (SP 10), J. Kuczkowiak (SP 2)

Kategoria „dwójki”:

- 21 miejsce (na 40 zespołów)

Skład: A. Dworzańska (SP Nielubia), O. Witczak (SP 10), H. Biadała (SP 7)

- 22 miejsce (na 40 zespołów)

Skład: S. Jodczyk (SP 10), M. Nabożna (SP 10), O. Nestorowska (SP 6)   

Gratulacje !

Opiekun: S.Szczeblewska