Polish English German

II GRAND PRIX GŁOGOWA W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT

Dnia 5 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 został rozegrany trzeci turniej II Grand Prix Głogowa w Minisiatkówce Dziewcząt. W kategoriach: „dwójki” zagrało 14 zespołów, w kategorii „trójki” – 6 zespołów, w kategorii „czwórki” – 5 zespołów.  W turnieju zagrały następujące zespoły : SP 3 Głogów, SP 7 Głogów, SP Orange Wilków, SP Jędrzychowice, Zahir Volley Wschowa, UKS Promień Żary i gospodarz MKS PIAST GŁOGÓW. Z turnieju na turniej rywalizacja na boiskach staje się niezwykle zacięta i ciekawa. To duża zasługa młodych zawodniczek, których poziom umiejętności gry w minisiatkówkę wzrasta i czyni rywalizację bardzo atrakcyjną i przyjemną dla oka. Poziom gry młodych siatkarek ogromnie cieszy organizatorów, trenerów i nauczycieli.

Oto wyniki rywalizacji:

kategoria „czwórki”

1 miejsce – SP 3 Głogów I

2 miejsce – MKS PIAST Głogów I (M. Dworzańska, W. Pyk, A. Nowak, W. Gomułka)

3 miejsce – UKS Promień Żary

4 miejsce – MKS PIAST Głogów II (A. Wrembel. A. Kornacka, A. Skoczylas, M. Mateuszczak, K. Kusiołek )

5 miejsce – SP 3 Głogów II

kategoria „trójki”

1 miejsce – MKS PIAST Głogów I (H. Darowska, J. Kuczkowiak, M. Nester, W. Michałowicz)

2 miejsce – UKS Promień Żary II

3 miejsce – UKS Promień Żary  III

4 miejsce – UKS Promień Żary I

5 miejsce – SP 7 Głogów

6 miejsce – MKS PIAST Głogów II (D. Grondalska, J. Urbańczyk, D. Totoszko, A. Sobuś, O. Kaczorowska)

kategoria „dwójki”

1 miejsce – Zahir Volley Wschowa

2 miejsce – MKS PIAST Głogów I (O. Witczak, S. Jodczyk, H. Biadała)

3 miejsce – UKS Promień Żary

4 miejsce – Orange Wilków

5 miejsce – MKS PIAST Głogów III (O. Nestorowska , G. Trzaniec)

6 miejsce – MKS PIAST Głogów II (A. Dworzańska, M. Nabożna)

7 miejsce – Zahir Volley Wschowa II

8 miejsce – SP 3 Głogów I

9 miejsce – SP Jędrzychowice II

10 miejsce – SP 3 Głogów III

11 miejsce – SP 3 Głogów II

12 miejsce – Orange Wilków II

13 miejsce – SP Jędrzychowice I

14 miejsce – Orange Wilków I

Dziękujemy za okazaną pomoc przy organizacji turnieju oraz wsparcie, rodzicom zawodniczek MKS PIAST Głogów oraz obsłudze ratowniczej.

Organizatorzy: J. Szwarc, K. Henclik, S. Szczeblewska