ZDALNY SZKOLNY KONKURS TANECZNY

W  dniach 08-15.06.2020r. w okresie pandemii zorganizowano w naszej szkole ZDALNY KONKURS TANECZNY… Niełatwo było się przygotować i prezentować bez widzów a jednak grono dziewcząt  zdecydowało się wziąć udział w tym przedsięwzięciu i przysłało filmy ze swoimi układami. Komisja złożona z nauczycieli w-fu miała trudny orzech do zgryzienia wyłaniając zwycięzców. Po burzliwych dyskusjach postanowiono przyznać

W kategorii klas 4-8

1 miejsce  KALINA ŁACHOWSKA KL 5G

2 miejsce  MARTYNA SZTELMASZCZYK KL. 6B

W kategorii klas 1-3                                                                                           

1 miejsce POLA SARZYŃSKA KL. 3B

2 miejsce LIPECKA LAURA KL. 1A

2 miejsce ex aequo DOMINIKA ROJEK KL. 2D

3 miejsce PRYSTAVSKA MARIIA KL. 2D

3 miejsce  ex aequo SZYNKARCZYNA ZUZANNA KL. 3B

Gratuluję wszystkim dziewczynom  i mam nadzieję, że w przyszłym roku spotykamy się na parkiecie!!!!!

Organizator konkursu Małgorzata Groffik