"JESIEŃ W DALKOWIE"

Dnia 30 września uczniowie klasy 5a i 6g  uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Dalkowa. To była super wyprawa ! Najpierw udaliśmy się na spacer z przewodnikiem p. Anią po historycznej trasie Rezerwatu Przyrody Dalkowskie Jary. Było mega - wspinaczka, zejścia w dół, naturalne przeszkody, jesień w przyrodzie oraz wspaniałe historyczne i przyrodnicze opowieści p. Ani. Po powrocie do parku w Dalkowie, uczniowie uczestniczyli w grach rekreacyjnych i integracyjnych (wyścigi w  workach, przeciąganie liny) oraz każdy samodzielnie upiekł kiełbaskę na ognisku, a na wszystkich czekała ciepła herbatka. Największą frajdę sprawiły dzieciom warsztaty robienia zegarów z naturalnych surowców – szyszek, kasztanów, żołędzi, suszonych kwiatów, orzechów, muszelek, plastrów wosku pszczelego. Każdy mógł się wykazać inwencją twórczą i powstały przepiękne jesienne zegary. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki. Uczniowie klasy 5a i 6g dziękuję p. Ani Gomułka za kolejne, super przyjęcie w Dalkowie !

Wychowawcy klasy 5a i 6g