Mimo wszystko pomagamy!!!

Mimo obostrzeń związanych z pandemią szkolni wolontariusze nie zapominają o naszych ulubieńcach z Domu Pomocy Społecznej „Magnolia” w Głogowie. Pomimo braku możliwości spotkania się z mieszkańcami Domu znaleźliśmy sposób, aby wyrazić swoją sympatię i pamięć o nich poprzez współorganizowanie uroczystości odbywających się na terenie placówki.

Nasi uczniowie wraz z opiekunami wykonali plakat z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz piękny kosz z „kwiatami”, w którego przygotowanie zaangażowana była klasa 2b. Prezentacja multimedialna z życzeniami, pięknymi piosenkami i wierszami umiliła uroczyste spotkanie.

W tym tygodniu z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn mieszkańcy Domu otrzymali od nas piękne kartki z życzeniami, wykonane przez wolontariuszkę Milenę Posłowską i jej Mamę. Niespodziankę muzyczną uświetniającą obchody Dnia Kobiet i Mężczyzn przygotowali: Mikołaj Kufliński, Laura Stefaniak oraz klasa 1c.

Specjalne podziękowania dla Mikołaja Kuflińskiego za ogromne zaangażowanie w akcję!

Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariuszy

Ilona Wronowska

Agnieszka Marynik

(zdjęcia w galerii kliknij tutaj)