KONKURSU MATEMATYCZNO – EKONOMICZNEGO „Z KLASY DO KASY” DLA KLAS CZWARTYCH

Dnia 22.05.2014 w SP 6 w Głogowie odbyła się druga edycja konkursu matematyczno – ekonomicznego „Z klasy do kasy” dla klas czwartych. Do boju stanęło 14 szkół z powiatu głogowskiego. Zadania nie były najprostsze. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi zakupów, wypłat z bankomatu Musieli opisać najnowszą kartę bankomatową i ułożyć przysłowia, zagrać w kalambury. Uczestnicy wcielili się również w dyrektorów banków i planowali swoim wirtualnym klientom lokaty, jak również próbowali zaplanować miesięcznym budżet współczesnej rodziny.

Nasza drużyna w składzie:

Julia Sorokanycz z 4a,

Hanna Kobylarz z 4d,

Piotr Sołtysik z 4b

zdobyła I miejsce.

Laureatom gratulujemy serdecznie sukcesu.

Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu do konkursu.