WYCIECZKA DO WOJSZYNA KLAS TRZECICH

Dnia 25.10.2013 odbyła się wycieczka przyrodnicza do Wojszyna, w której wzięły udział dwie klasy trzecie ( 3c, 3e). Celem wycieczki było utrwalenie wiadomości dotyczących wiedzy na temat warstw lasu, rozpoznawanie roślinności leśnej, drzew oraz zwierząt zamieszkujących las. W trakcie wyjazdu dzieci miały okazję szukać grzybów, określać napotkaną roślinność oraz szukać tropów i śladów leśnych mieszkańców. A wszystko to pod czujnym okiem leśniczego i ekologa, który wiedzą i doświadczeniem dzielił się z uczniami.

Dodatkową atrakcją wycieczki były gry i zabawy na Ranczo Damiano połączone z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, a także przejażdżka bryczką konną po okolicach Wojszyna.

Czas spędzony na wycieczce upłynął szybko, dzieci zadowolone wróciły do domu. 

Agnieszka Tomczyk-Sadurska