Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie

Polish English French German Italian Russian Spanish Swedish

KONKURS LITERACKO – FOTOGRAFICZNY "ODKRYWANIE HISTORII GŁOGOWA Z PERSPEKTYWY RZEKI ODRY"

20 czerwca rozstrzygnięto konkurs literacko – fotograficzny pod tytułem ,, Odkrywanie historii Głogowa z perspektywy rzeki Odry ”. Był to konkurs rangi miejskiej zorganizowany przez Stowarzyszenie "Odra dla Turystów".

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 wygrali indywidualnie oraz w rywalizacji międzyszkolnej.

Laureatami zostali:

KONKURS LITERACKI:

I miejsce  - Martyna Kozioł - klasa 5 d

Opiekun K. Jaskuła

Wyróżnienia:

Liwia Nowaczyk – kl. 5 d

Zofia Libner- kl. VI b

Maria Jones – kl. VI e

Opiekunowie – M. Chilińska – Ratajczak, K. Jaskuła, M. Rokaszewicz

KONKURS FOTOGRAFICZNY

I miejsce - Martyna Sztąberek- kl. VI c

Wyróżnienia :

- Marta Szkaradek- kl. VI c

-  Dominika Grondalska- kl. VI c

Opiekun – M. Taudul

Uczennice otrzymały nagrody indywidualne, a także wygrały darmowy rejs statkiem Laguna dla czterech klas Szkoły Podstawowej nr 10.

20 września, podczas rejsu statkiem Laguna po Odrze, odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz prezentacja historyczna prowadzona przez pana Józefa Wilczaka, doświadczonego przewodnika i obecnego kierownika Głogowskiej Mariny.