Podsumowanie międzyszkolnego konkursu ekologicznego "Moje Rady na Odpady"

29 września 2017r. w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Moje Rady na Odpady”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy w dowolnej technice plastycznej, której tematem przewodnim było przedstawienie sposobów na unikanie wytwarzania odpadów oraz sposobów na ich właściwe  zagospodarowanie, poprzez segregację.  Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac  uczniów klas 1-3 z głogowskich podstawówek. Wśród zwycięzców były uczennice naszej szkoły.

Laura Stefaniak z klasy 3 „b” otrzymała  pierwsze miejsce , a Roksana Hilszczańska  z klasy 2 „a” zajęła drugie miejsce. Uczniowie otrzymali indywidualne nagrody ufundowane przez Gminę Miejską Głogów , a wszyscy obecni mogli obejrzeć wystawę i wysłuchać ciekawej lekcji na temat: Drugie życie starych gratów.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                  

Koordynator konkursu: Józefa Cuper