Międzyklasowe rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt

5 października 2017  roku, w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych odbyły się w  szkole rozgrywki w piłkę koszykową dla dziewcząt klas VI. Bardzo chętnie i z dużym zapałem dziewczynki reprezentujące poszczególne klasy przystąpiły do turnieju. Po bardzo ambitnej i wyrównanej walce ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I MIEJSCE     KLASA VI D

II MIEJSCE   KLASA  VI C

III MIEJSCE  KLASA  VI B

IV MIEJSCE  KLASA  VI A

Gratulacje dla wszystkich dziewcząt, które wzięły udział w szkolnych zawodach zdobywając punkty dla swojej klasy w rywalizacji międzyklasowej „Jestem sprawny – Jestem mądry”. Udział w turnieju to   miło i aktywnie  spędzony  czas wolny od zajęć lekcyjnych.. Zachęcamy do licznego udziału uczniów w podobnych imprezach organizowanych w naszej szkole.

Organizator Anna Gostyńska