„DZIEŃ KAPCIA” w SP 10

Przeglądając kalendarz bardzo często napotykamy na informację, że właśnie dziś obchodzimy jakiś „Dzień”. I tak na przykład jest to: Dzień Pluszowego Misia, Dzień Przytulania, Dzień Tolerancji, Dzień Znaczka Pocztowego, itd. Dnia 24 listopada w SP 10 obchodziliśmy „DZIEŃ KAPCIA”!!! To pomysł przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego – Julki Marcinowskiej i Emilki Wierzbowskiej z kl. 6a, które postanowiły zorganizować taki dzień w naszej szkole. Realizacja pomysłu wypadła fantastycznie!!! Uczniowie klas I-VII bardzo chętnie włączyli się w realizację pomysłu i tego dnia w naszej szkole zapanowała bardzo „cieplutka, przytulna, jesienno – zimowa i kolorowa” ATMOSFERA!!! Jak się okazuje uczniowie bardzo chętnie zastąpili tego dnia trampki i adidasy na przytulne kapcie, co sprawiło, że ten dzień w naszej szkole, też wyglądał jakoś inaczej ...przytulnie i wesoło!!!

Opiekunowie SU: S. Szczeblewska, J. Ołówek