Kolejna edycja Aqualigi

Kolejna edycja Aqualigi przyniosła wiele sukcesów. W pierwszym dniu grudnia w zmaganiach wzięło udział około 120 uczniów z głogowskich szkół podstawowych klas od I do IV. 
 
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 to aż 20 uczniów. Ogromne brawa dla najmłodszych uczestników: Ogończyk Zuzia za zajęcie 1 miejsca, Wojtysiak Alicja za zajęcie 2 miejsca, Natasza Wrońska za zajęcie 1 miejsca; wśród chłopców: Szymon Korolewicz - 1 miejsce, Mikołaj Wojciechowski oraz Wiktor Brożyna - 2 miejsce. 
W klasach drugich na srebrnym podium stanęła Paśko Martyna, a na Michalina Sosińska zajęła 5 miejsce, Roksana Hilszczańska w swojej serii dopłynęła na drugim miejscu, poprawiając swój rekord życiowy.
 
Wśród klas trzecich uczniowie spisali się równie dobrze. Adrianna Krawczyk zajęła 2 miejsce, Wiktoria Janik 3 miejsce, Linka Nikola oraz Borys Kiełbus 5 miejsce, Aleksander Mania w swojej serii dopłynął na pierwszym miejscu, natomiast w klasyfikacji uplasował się tuż za miejscami nagradzanymi. 
 
Klasa czwarta w komplecie uzyskała pozycje nagradzane. 1 miejsce - Wiktoria Konieczna, 3 miejsce- Michalina Szylko, 4 miejsce Karolina Głogowska, 1 miejsce - Marcel Piotrowski, 2 miejsce - Bartosz Raś, 3 miejsce - Krystian Martyniak.
 
Więcej informacji na stronie Aqualigi na Facebook'u.
 
Wszystkim gratulujemy ogromnych sukcesów.
 
opiekunowie: Małgorzata Groffik, Ewelina Kopczyńska