Szkolne Igrzyska Sportowe Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 26 dziewcząt z klas V i VI, oraz 28 chłopców wśród których znalazł się nawet przedstawiciel klasy III. Zawody rozgrywane były w dwóch etapach. Mecze pierwszego etapu eliminowały zawodników po dwóch przegranych, natomiast drugi etap rozgrywany był systemem pucharowym z podziałem na grupy.

Dużą niespodzianką były końcowe wyniki zmagań gdy okazało się, że zwycięzcami w obu kategoriach zostało rodzeństwo Karolina Nadała z klasy V b i Michał Nadała z klasy III h. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów , a pierwsze trzy lokaty w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach  o Mistrzostwo  Powiatu.

Ostateczna klasyfikacja wśród dziewcząt przedstawia się następująco:

I MIEJSCE      KAROLINA NADAŁA     KLASA V B

II MIEJSCE     ZUZANNA NAGI            KLASA VI D

III MIEJSCE    OLIWIA WITCZAK         KLASA VI D

Wśród chłopców:

I MIEJSCE      MICHAŁ NADAŁA         KLASA III H

II MIEJSCE     ZARECKI GRACJAN       KLASA V E

III MIEJSCE    ŁAZARECKI FABIAN      KLASA V A

Mocno trzymamy kciuki życząc dalszych sukcesów!!!

Anna Gostyńska