TENISISTKI Z SP 10 NAJLEPSZE!!!

 

więcej zdjęć w galerii

Dnia 31 stycznia w SP 12 rozegrano Mistrzostwa Głogowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Zawody organizowane są pod patronatem Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Głogowie. W turnieju chłopców zagrało aż 8 reprezentacji szkół podstawowych: SP 2, SP 6, SP 7, SP 10, SP 12, SP 13, SP 14 i Szkoła Podstawowa Aslan.
SP 10 reprezentowali: Michał Nadała 3h, Gracjan Zarecki 5e i Fabian Łazarecki 5a. Chłopcy zagrali świetnie w turnieju, walcząc o każdy punkt, rozgrywali mecze do 3 setów, deble z każdą szkołą w eliminacjach grupowych, sety na przewagi... ale musieli uznać wyższość przeciwników z SP 14, SP 2, SP 12. Pierwsze doświadczenia naszej młodej reprezentacji zdobyte!

W kategorii dziewcząt rywalizowało 5 szkół podstawowych : SP 2, SP 6, SP 7, SP 10i SP 12.
Reprezentacja SP 10 w składzie: Karolina Nadała 5b, Zuzanna Nagi 6d i Oliwia Witczak 6d, pokonały rywalki ze wszystkich szkół po bardzo zaciętych pojedynkach. Bardzo trudny mecz rozegrały dziewczynki z reprezentacją SP 2, który zakończył sie deblem. Dziewczyny spisały się na złoty medal i zdobyły tytuł Mistrza Miasta Głogowa. Brawo!

Zespoły przygotowała do zawodów p. Anna Gostyńska.