Patriotyczny Konkurs Recytatorki

 
 
 
 
08.02.2018 r. odbył się w naszej szkole Patriotyczny Konkurs Recytatorki. Jest  on częścią programu  "Szkoła Młodych Patriotów" , który szkoła realizuje w związku ze zbliżającą się setną  rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.
W konkursie wzięło udział 50 uczniów naszej szkoły z klas 1- 7 . Swoją obecnością zaszczycili nas członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów, którzy ufundowali nagrody  dla najlepszych recytatorów , a po zakończonym konkursie prezentowali uczniom umundurowanie i modele broni z czasów II wojny światowej.
Na poziomie klas 4- 5 pierwsze miejsce zajęła Emilia Franczyk, drugie -Maja Dobrzańska, trzecie - Łukasz Wieleba, na poziomie klas 6-7 pierwsze miejsce zajęła Kaja Bertoluci, drugie - Gabriela Trzaniec, trzecie - Lena Buczma, wśród uczniów klas najmłodszych pierwsze miejsce zajęła Lena Kwiecień, drugie -Weronika Olejko, trzecie - Maciej Charukiewicz.
 
Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy! 
 
M. Ratajczak