14 lutego obchodzimy w naszej szkole „Dzień przyjaźni i miłości”.

W tym dniu ubieramy się na czerwono, można też przynieść różne gadżety związane z tym dniem np. serduszka, pluszaki lub co tylko przyjdzie do głowy…! Im więcej koloru czerwonego w naszej szkole tym więcej przyjaźni i miłości.

Z okazji walentynek nauczyciele wychowania fizycznego oraz samorząd uczniowski organizują po raz pierwszy „Walentynkowy turniej piłki ręcznej klas szóstych”.  Drużyny mieszane będą rywalizowały ze sobą w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Przypominamy również o ogłoszonym konkursie fotograficznym pod tytułem „Mój ukochany pupil”. Czekamy na zdjęcia waszych milusińskich zwierzaków do 13 lutego.

Prace prosimy przynosić do opiekunów SU Joanny Ołówek lub Sylwii Szczeblewskiej.