Turniej piłki nożnej dziewcząt Mini Lejdis Cup

 

Dnia 12 lutego, b.r., reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w składzie: Nikola Tokarz, Nikola Zgardzińska,Zuzanna Nagi, Oliwia Podgórska, Julia Skomska, Natalia Grywaczewska, Weronika Światowiec, Amelia Cieśla, Luiza Kamińska i Ewa Szychowska,  triumfowała w turnieju piłki nożnej dziewcząt Mini Lejdis Cup. Turniej będący inicjatywą kobiecej części Chrobrego był mniejszym odpowiednikiem Lejdis Cup dla starszych dziewcząt. 

W turnieju rywalizowały cztery podstawówki (SP10, SP3, SP6, SP13) łącznie kilkadziesiąt dziewczyn. Część z nich przykuła uwagę trenerów Artura Przybyła oraz Krzysztofa Gudebskiego. Szkoleniowcy zaprosili tę grupę na treningi w Chrobrym.

Reprezentantki SP 10 wykazały się niezwykłym „duchem walki”, a także zacięciem zarówno w obronie jak i w ataku. Serdeczne gratulacje!!!

Wyniki turnieju: 

1. Szkoła Podstawowa nr 10

2. Szkoła Podstawowa nr 6

3. Szkoła Podstawowa nr 13

4. Szkoła Podstawowa nr 4