V ogólnopolskie zawody w Osiecznicy

Miniony weekend upłynął najlepszym zawodnikom na starcie w V ogólnopolskich zawodach w Osiecznicy (9-10.02.2018).

Medale dla klubu zdobywali Zuzanna Adamczewska 1 miejsce na 50 klasykiem oraz 2 miejsce na 100 klasykiem oraz Kacper Heiduk 3 miejsce na 100 grzbietem.

12.02.2018 w ramach rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego w Chojnowie odbył się Finał strefy legnickiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetach pływackich i jest mi niezmiernie miło poinformować że zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców reprezentująca Szkołę Podstawową nr 10 w Głogowie zajęły 1 miejsca i awansowały do finału wojewódzkiego który odbędzie się 28.02 we Wrocławiu. W zwycięskich drużynach popłynęli:

Dziewczęta - Natalia Linka, Adrianna Krawczyk, Michalina Szylko, Wiktoria Konieczna, Klaudia Wątroba, Paulina Poniedziałek, Emilia Wierzbowska, Alicja Musiał

Chłopcy - Borys Kiełbus, Piotr Pencakowski, Krystian Martyniak, Marcel Piotrowski, Dominik Żak, Szymon Białas, Bartłomiej Włodarczyk, Kacper Heiduk.

Ponadto w wyścigach indywidualnych medale zdobywali:

Ada Krawczyk 1 miejsce 50 grzbiet

Michalina Szylko 1 miejsce 50 klasyk

Wiktoria Konieczna 2 miejsce 50 dowolny

Klaudia Wątroba 1 miejsce 50 motyl

Paulina Poniedziałek 1 miejsce 50 grzbiet

Emilia Wierzbowska 2 miejsce 50 dowolny

Alicja Musiał 1 miejsce 50 klasyk

Krystian Martyniak 1 miejsce 50 dowolny

Marcel Piotrowski 2 miejsce 50 klasyk

Dominik Żak 2 miejsce 50 motyl

Szymon Białas 2 miejsce 50 klasyk

Bartłomiej Włodarczyk 1 miejsce 50 dowolny

Kacper Heiduk 1 miejsce 50 grzbiet

Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Groffik, Ewelina Kopczyńska, Andrzej Chalusiak, Tomasz Skiba

serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy Szkolnemu Związkowi Sportowemu Głogów za sfinansowanie wyjazdu.