XVII Szkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego

06 marca 2018 roku  w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się XVII Konkurs Tańca  Nowoczesnego. Wzięło w nim udział 200 uczniów z klas I-VII. Dzieci startowały w 8 kategoriach.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

-solo kl. I-III

                1 miejsce Pola Sarzyńska kl. 1b

                2 miejsce Zuzanna Synkarczyn kl.1b

               3 miejsce Wiktoria Blatkiewicz kl.2a

-solo kl. IV-VI

                1 miejsce Karolina Nadała  kl. 5b

                2 miejsce Nicola Szmyt kl. 6a

                3 miejsce Chamioło Natalia kl. 6a

-duet kl. I-III

                1 miejsce Rabenda Anna i Natalia  "TWO SISTERS" kl. 3f

                2 miejsce Laura Stefaniak i Maja Fefczak kl. 3b

                3 miejsce Roksana Chadrysiak i Weronika Olejko kl. 3h

-duet kl. IV-VI

                1 miejsce  Jakub Kulik z partnerką kl.4b

                1 miejsce Maja i Julia Ptaszyńskie  kl. 5a i 7a

                2 miejsce Zuzanna Męczyńska i Alicja Walczuk  kl. 5d

-mini formacja kl. I-III

                1 miejsce „Spark” kl. 3g

                2 miejsce „Świetliczaki”  świtlica szkolna

                3 miejsce „Zyg-zag” kl. 2a i kl.2b

-mini formacja kl. IV-VI

                1 miejsce Dauer Martyna kl.5c, Paulina Poniedziałek kl.5a, Wątroba Klaudia kl. 5a

                2 miejsce „Shock Dance Kids”

              3 miejsce Martyna Stelmaszczyk, Maja Rogowska, Oliwia Ciećko kl.4b

-formacja  kl. I-III

                1 miejsce „Zyg-Zag” kl. 2a i 2b op. P.J. Cuper, K. Smuga

                2 miejsce „Super Girls” op.p.K. Karnicka

                3 miejsce „Świetliki”  op.p. A.Burda

-formacja kl. IV-VI

                1 miejsce „Shock Dance” op. p.P.Stachowiak

Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 otrzymała formacja „Shock Dance” wybrana głosami publiczności.

Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymały pamiątkowe nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców i Fundację "Tęczowe Marzenia”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, dzieci prezentowały pokazy na bardzo wysokim poziomie. Najlepsi zostali wytypowani do reprezentowania Naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Tanecznym.

Organizatorkami konkursu były Panie: Małgorzata Groffik i Ewelina Kopczyńska.