II SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Nawiązując do najszlachetniejszej polskiej tradycji, służącej popularyzacji piosenki patriotycznej 20 marca odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Piosenka patriotyczna to jeden z fundamentów naszej tożsamości narodowej, nasza pamięć o przeszłości. Celem konkursu jest przybliżenie uczniom historii naszego kraju, poprzez poznanie piosenek związanych z różnymi wydarzeniami historycznymi.

W kategorii soliści klas I-III pierwsze miejsce zajęła: z klasy  Laura Stefaniak z klasy 3b

W kategorii zespoły I miejsce zajęli uczniowie klasy 3f – „Partyzanci”

W kategorii soliści klas IV-VII pierwsze miejsce zajęły: Liwia Nowaczyk z kl.6d i Marzena Tkacz z klasy 6d

W kategorii zespoły klas IV-VII pierwsze miejsce zajęły: Liwia Nowaczyk i Marzena Tkacz z klasy 6d

zdjęcia w galerii