XV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

27 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu z języka angielskiego. Gościliśmy 7  szkół z powiatu głogowskiego, które rywalizowały ze sobą w zmaganiach o tytuł mistrza języka angielskiego w etapie indywidualnym oraz najlepszych szóstoklasistów w etapie drużynowym. Uczniowie świetnie poradzili sobie z testem gramatyczno-leksykalnym a także scenkami sytuacyjnymi, które należało przygotować i przedstawić zgromadzonym uczestnikom konkursu.

Wyniki konkursu - część indywidualna:

Nadia Korzeń - 1m. Szkoła Podstawowa Aslan

Stanisław Makara - 2m. Szkoła Podstawowa w Jaczowie

Hubert Orłowski - Szkoła Podstawowa nr 14

Wyniki konkursu-część drużynowa:

Szkoła Podstawowa nr 10 - 1m.

Szkoła Podstawowa nr 12 - 2m.

Szkoła Podstawowa nr 2 - 3m.

Serdecznie gratulujemy! Nauczyciele języka angielskiego.

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)