„Mistrzostwa SP 10 lekkiej atletyce”

Dnia 19 kwietnia w naszej szkole przeprowadzono Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10 Dziewcząt i Chłopców Klas IV-VI w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wystartowało 31 dziewcząt i 26 chłopców w czterech konkurencjach : bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m i 1000m. Zawody przeprowadzono na obiektach sportowych naszej szkoły oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.  Rywalizacja dziewcząt i chłopców przebiegałą w bardzo dobrej, sportowej atmosferze co pozwoliło niektórym uczniom i uczennicom osiągnąć bardzo dobre, życiowe  wyniki w poszczególnych konkurencjach.  Wszystkie wyniki uczestników zawodów zostały przeliczone na punkty zgodnie z tabelami lekkoatletycznymi, co pozwoliło ustalić kolejność miejsc w aktegorii dziewcząt i chłopców. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!!!

Klasyfikacja dziewcząt:

1 miejsce – Julia Skomska 6d (374 pkt.)

2 miejsce – Amelia Cieśla 6d (347 pkt.)

3 miejsce - Klaudia Wątroba 5a (319 pkt.)

4 miejsce - Maja Nabożna 6d (317 pkt.)

5 miejsce - Oliwia  Pyk 6c (315 pkt.)

6 miejsce - Oliwia  Potyrała 6c (311 pkt.)

Klasyfikacja chłopców:

1 miejsce - Jakub Pilecki  6d (328 pkt.)

2 miejsce -  Szymon Piekarski 6d (320 pkt.)

3 miejsce - Michał Rokaszewicz 6d (317 pkt.)

4 miejsce - Kacper Heiduk 6a (313 pkt.)

5 miejsce - Szymon Mietliński 5a (225 pkt.)

6 miejsce - Maciej Kurzawski 5e (224 pkt.)

 

Wymienione uczennice i uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w Mistrzostwch Powiatu Głogowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

Organizatorzy: Nauczyciele wf

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)