SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU NA GALĘ LAUREATÓW GALOP 2018

Dnia  08.05.2018r. we wrocławskim teatrze Impart  odbyła się  gala laureatów  XVI wrocławskiego  przeglądu  twórczości dziecięcej Galop 2018. W gali uczestniczyli laureaci szkół podstawowych z Dolnego Śląska. Naszą szkołę reprezentował zespół taneczny SHOCK DANCE, który wystartował w kategorii : taniec nowoczesny klas IV-VI.

Gala laureatów była dla nas ogromnym wyróżnieniem i docenieniem całorocznej pracy. Ciężka, niejednokrotnie żmudna praca związana z cotygodniowymi treningami zamieniła się w ogromną radość. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki...

Zespół SHOCK DANCE  ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie

zajął  III miejsce w województwie dolnośląskim w tańcu nowoczesnym!!!

Sukcesy zebrane w ciągu całego roku oraz z najważniejszego turnieju tanecznego we Wrocławiu nas uskrzydlił i zmotywował dzieci do dalszej pracy. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie obfitował również w liczne osiągnięcia.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt z zespołu, gorące podziękowania dla rodziców i opiekunów dzieci  za wsparcie duchowe i finansowe!!!

SKŁAD  ZESPOŁU  TANECZNEGO  SHOCK DANCE ROK  SZKOLNY  2017/2018 (taniec nowoczesny)

 Dziewczęta  z  klas IV – VI :

 1. Dominiczak  Agata
 2. Kwiatkowska  Ada
 3. Dauer  Martyna
 4. Majcher  Amelia
 5. Majchrzycka  Patrycja
 6. Lipińska  Sandra
 7. Szymendera  Klaudia
 8. Gajewska Hania
 9. Walkowiak Zuzia
 10. Tkacz Marzena
 11. Nowaczyk Liwia
 12. Moniatowicz Dominika
 13. Moniatowicz Marika
 14. Bubniak Martyna
 15. Pustelnik Oliwia
 16. Molisak Maja
 17. Szary Ania
 18. Stachyra Paulina
 19. Sadowska Dominika
 20. Zalewska Marcelina
 21. Gumeniuk Oliwia
 22. Mazur Martyna   

Opiekun koła tanecznego: P.Stachowiak