SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU NA GALĘ LAUREATÓW GALOP 2018

Dnia  08.05.2018r. we wrocławskim teatrze Impart  odbyła się  gala laureatów  XVI wrocławskiego  przeglądu  twórczości dziecięcej Galop 2018. W gali uczestniczyli laureaci szkół podstawowych z Dolnego Śląska. Naszą szkołę reprezentował zespół taneczny SHOCK DANCE, który wystartował w kategorii : taniec nowoczesny klas IV-VI.

Gala laureatów była dla nas ogromnym wyróżnieniem i docenieniem całorocznej pracy. Ciężka, niejednokrotnie żmudna praca związana z cotygodniowymi treningami zamieniła się w ogromną radość. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki...

Zespół SHOCK DANCE  ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie

zajął  III miejsce w województwie dolnośląskim w tańcu nowoczesnym!!!

Sukcesy zebrane w ciągu całego roku oraz z najważniejszego turnieju tanecznego we Wrocławiu nas uskrzydlił i zmotywował dzieci do dalszej pracy. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie obfitował również w liczne osiągnięcia.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt z zespołu, gorące podziękowania dla rodziców i opiekunów dzieci  za wsparcie duchowe i finansowe!!!

SKŁAD  ZESPOŁU  TANECZNEGO  SHOCK DANCE ROK  SZKOLNY  2017/2018 (taniec nowoczesny)

Dziewczęta  z  klas IV – VI :

1. Dominiczak  Agata
  2. Kwiatkowska  Ada