Turniej Minisiatkówki Mikst

Dnia 14 maja klasy szóste rozegrały na zajęciach pozalekcyjnych Turniej Minisiatkówki Mikst. Na boisku spotkały się zespoły złożone z dwóch dziewczynek i dwóch chłopców. To było bardzo udane, spędzone aktywnie popołudnie!!! Turniej miał na celu zachęcić uczniów do rekreacyjnej gry w siatkówkę, aktywnego spedzania czasu wolnego, integrację międzyklasową i dobrą zabawę. No i tego naszym uczniom nie można było zarzucić!!! Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a końcowa rywalizacja przedstawiała się następująco:

1 miejsce – klasa 6d

2 miejsce – klasa 6c

3 miejsce – klasa 6a

Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i punkty do rywalizacji w „Jestem Sprawny – Jestem Mądry”.

Dziękuję, że wspólnie razem "TRZYMALIŚMY FORMĘ!”

Organizator: S. Szczeblewska

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)