Finał Strefy Legnickiej w Czwórboju La Dziewcząt i Chłocpców

Na stadionie OSiR w Legnicy przeprowadzono zawody lekkoatletyczne Finał Strefy Legnickiej w Czwórboju Lekooatletycznym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. To były bardzo udane zawody dla naszych uczennic i uczniów, ponieważ wszyscy poprawili swoje wyniki skocznościowe, rzutowe i biegowe – zarówno w sprincie jak i w biegu wytrzymałościowym.  Doskonale spisali się chłopcy, którzy zostali Mistrzami Strefy Legnickiej!!! Pierwsze miejsce gwarantuje reprezentacji chłopców udział w finale wojewódzkim we Wrocławiu. Reprezentacja dziewcząt zakończyła rywalizację na piątym miejscu. To był udany występ naszych drużyn!!!

Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Skomska 6d, Amelia Cieśla 6d, Maja Nabożna 6d, Oliwia Pyk 6c, Oliwia Potyrała 6c, Klaudia Wątroba 5a

Skład reprezentacji chłopców: Jakub Pilecki 6d, Szymon Piekarski 6d, Michał Rokaszewicz 6d, Maciej Kurzawski 5e, Kacper Heiduk 6a, Szymon Mietliński 5a.

Opiekunowie: T. Pyszka, S. Szczeblewska

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)