"Głogów mój dom, moja mała ojczyzna"

17 maja 2018 r. odbył się finał powiatowego konkursu poetyckiego dla klas 1- 7 "Głogów mój dom, moja mała ojczyzna". Była to już trzecia edycja konkursu, którego założeniem jest promowanie młodych talentów literackich, rozbudzanie zainteresowania naszym regionem  i integracja międzypokoleniowa. Organizatorem była  Biblioteka Pedagogiczna przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 oraz rodzicami i seniorami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Miło nam oznajmić, iż wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Drugie miejsce otrzymał uczeń klas 1-3 Szymon Korolewicz, trzecie miejsce zajęła uczennica z grupy wiekowej 4-7 Antonina Stachowiak, wyróżnienia otrzymali: Milena Posłowska, Łukasz Wieleba i Jagoda Darowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy !