uroczyste podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Literackiego "Oda do radości" - Szkoła Podstawowa nr 10

uroczyste podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Literackiego "Oda do radości"

Dnia 04.06.2018 w Szkole Podstawowej nr 9  odbyło się uroczyste podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Literackiego „Oda do radości”.
Głównym celem tego konkursu jest angażowanie młodych ludzi do aktywności twórczej w dziedzinie poezji i prozy, promowanie twórczości literackiej młodzieży oraz zachęcanie ich do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta.
W XVI edycji wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych oraz byłych gimnazjów. Prace zostały podzielone na 2 kategorie: poezja i proza.
W każdej z nich przyznano miejsca od I do III i wyróżnienia. Miło nam oznajmić, iż wyróżnienie otrzymał uczeń naszej szkoły Łukasz Wieleba z klasy 4f.
Przewodniczący jury – pan Krzysztof Jeleń skierował wiele ciepłych słów do uczestników, zachęcając ich do dalszej twórczej pracy.
Serdecznie gratulujemy Łukaszowi!