"MARZYCIELSKA POCZTA" 2018

Każdy z nas ma marzenia – te duże i te maleńkie… Jak wielkiej wartości nabierają nasze marzenia, kiedy pojawiają się przeciwności losu utrudniające ich realizację.

Samorząd Uczniowski przygotował akcję społeczną wśród uczniów klas I - VII pod tytułem „Marzycielska Poczta”. Dnia 5 czerwca na 6 godzinie lekcyjnej w sali 105 wszyscy chętni uczniowie mogli przystąpić do akcji pisania listów. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy 1b postanowili napisać kolorowe listy, dodające wsparcia i otuchy czwórce dzieci dotkniętych ciężką chorobą.  Martynka, Nikola, Szymon i Mateusza mają swoje marzenia, pasje i zainteresowania, które chcieliby realizować. Uwielbiają czytać książki, słuchać muzyki, malować, grać na komputerze i układać klocki Lego. Potrzebują również kontaktu z rówieśnikami, którego im brakuje ze względu na chorobę...

Uczniowie naszej szkoły mają podobne zainteresowania i marzenia. W przepięknych, kolorowych listach „Marzycielskiej Poczty” podzielili się z nimi z czwórką wspaniałych dzieci, ciężko dotkniętych przez los...

Opiekunowie SU

J. Ołówek, S. Szczeblewska