SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

26.09.2018r w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w Parku Miejskim w Głogowie odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU  w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Nasza szkoła reprezentowana była w dwóch  kategoriach wiekowych,. Dziewczęta I chłopcy  z  klas  IV- VI, oraz reprezentacje dziewcząt I chłopców klasy VII i VIII , które  rywalizowały z klasami gimnazjalnymi.

Sztafeta dziewcząt z rocznika 2006 i młodsze zajęła  IV miejsce , wystąpiła w następującym składzie:

Zuzanna Sorokanycz Va, Klaudia Wątroba VIa, Ewa Szychowska VIa, Zofia Kobylarz VIb, Marcelina Zalewska VIc,Martyna Dauer VIc, Zuzanna Walkowiak VIc, Maja Leszczyńska VIe, Luiza Kamińska VIe, Julia Baleja VIe.

Sztafeta chłopców w tej samej kategorii wiekowej  zajęła  V miejsce, w składzie:

Dąbrowski Michał VIa, Jóźwiak Oliwier VIb, Kolasa Kamil VIb, Matejski Aaron IVc, Mielnik Dominik IVb, Mita Dawid VIa,Musielak Piotr VIa, Radło Oskar VIb, Wolanin Patryk VIb, Zawartka Artur Vd.

Sztafeta dziewcząt  w kategorii gimnazjum zajęła VI miejsce, W składzie reprezentacji  wystąpiły dziewczęta klasy VIIIa: Zuzanna Adamczewska  Julia Ptaszyńska, Jagoda Margas, Emilia Szuba,Adrianna Szychowska

Dziewczęta klasy VIIa: Julia Marcinowska, Emilia Wierzbowska, Karolina Jarocka, Kaja Salczyńska,Alicja Musiał.

Sztafeta chłopców starszych zajęła  VIII miejsce w składzie:

Klasa VIIIa: Michał Mazur, Maciej Permus

Klasa VIIa: Kacper Heiduk, Piotr olak, Wojciech Samokar, Maciej Skokowski, Kamil Tobiasz, Krzysztof Wierobiej, Bartłomiej Włodarczyk.

zdjęcia w galerii (kliknij)