Spotkanie z Jakubem Tokarzem Mistrzem Olimpijskim w kajakarstwie z Igrzysk w Rio de Janeiro

15.10.2018 odbyło się w naszej Szkole Spotkanie z Jakubem Tokarzem Mistrzem Olimpijskim w kajakarstwie z Igrzysk w Rio de Janeiro. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 4-8 naszej szkoły. Kuba przedstawił ideę sportu Paraolimpijskiego, opowiedział o swoim życiu o tym jak się ono zmieniło po wypadku a przede wszystkim pokazał że pomimo niepełnosprawności można osiągać wielkie sukcesy. W spotkaniu wziął udział również Pan Prezydent Rafael Rokaszewicz oraz pierwszy trener Kuby Pan Piotr Ledwoń. Na koniec spotkania uczniowie klasy 4a przygotowali dla Mistrza miłą niespodziankę z okazji obchodzonych przez niego dzień wcześniej urodzin a wszyscy odśpiewali 100 lat.

zdjęcia na fb Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie - "Szkoła w ruchu"