ZIELONA SZKOŁA w POLANICY ZDROJU

W dniach 15-19 października 2018 r. uczniowie kl. 2c i 2d przebywali na 5-dniowej zielonej szkole w Polanicy Zdroju.

Uczniowie korzystali z wielu atrakcji. Rozwijali zainteresowania plastyczne podczas zajęć florystycznych, poznali historię powstania papieru, a także brali udział w warsztatach pozyskiwania papieru. Poznawali przyrodę gór Sudetów chodząc na piesze wycieczki. Odwiedziliśmy Park Narodowy Gór Stołowych, gdzie spacerowaliśmy w Błędnych Skałach, podziwialiśmy piękno okolicy ze wzgórza na którym znajdował się Zamek Leśna Skała.

Umacniali więzi koleżeńskie podczas zabaw integracyjnych (karaoke, zumba). Przez wszystkie dni pobytu dzieciom dopisywały dobre humory i pozytywna energia do poznawania historii miasta Polanicy, górskiego krajobrazu i okolicznych miejscowości uzdrowiskowych.

Do domu zabieramy ze sobą miłe wspomnienia, nowe przyjaźnie, doświadczenie przezwyciężania strachu do rzeczy nieznanych.

zdjęcia w galerii (kliknij)