Światowy Dzień Życzliwości i Uprzejmości

21 listopada w Światowy Dzień Życzliwości i Uprzejmości w naszej szkole odbyło się przedstawienie, pt.: „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu klasy 3a i 3b. Uczniowie przedstawili historię biednego szewczyka niosącego pomoc w każdej sytuacji nie oczekując niczego w zamian. Publiczność wspólnie z aktorami zaśpiewała piosenkę, pt.: „Piosenka bardzo kulturalna” oraz wypowiadała się na temat zachowania Dratewki. Głównym punktem programu była koronacja na króla lub królową ucznia z każdej klasy 1-3. Królewskie Korony Życzliwości trafiły do następujących osób: 1a – Agata Czarnota, 1b – Nadia Libner, 1 c –  1d –  Lena Mikołajczyk, 2a – Wiktor Jaworski, 2b – Szymon Korolewicz, 2c – Julia Sudoł, 2d – Ewelina Zarazińska, 3a – Roksana Hilszczańska, 3b – Lena Kwiecień.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszym pomaganiu innym. Aby ŻYCZLIWOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ towarzyszyła nam w codzienności.

zdjęcia w galerii (kliknij)