KONKURS „ZAWODOWE DROGOWSKAZY” w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie

Drugi rok z rzędu uczniowie klas starszych naszej szkoły wzięli udział w konkursie zawodoznawczym organizowanym przez Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie - "Zawodowe Drogowskazy" pod honorowym patronatem Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka i Prezydenta  Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie własnej ścieżki edukacyjno–zawodowej i przedstawienie jej za pomocą prezentacji multimedialnej.

19 lutego br. odbyła się Gala Finałowa Konkursu podczas której nagrodzone zostały uczennice naszej szkoły.

II miejsce zajęła Oliwia Śliska

wyróżnienie: Karolina Jarocka, Aleksandra Downar

Gościem specjalnym uroczystości był Krzysztof Rutkowski - jeden z najbardziej znanych detektywów w Polsce. W trakcie swojego przemówienia przybliżył uczestnikom spotkania zawód detektywa. 

Ilona Wronowska - doradca zawodowy w SP10

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)