"Dzień Kobiet w klasie 4e"

Dnia 08.03 w stołówce szkolnej odbył się Dzień Kobiet w klasie 4e. Uczniowie brali udział w pogadance nt tego święta, wymieniali się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz poznali znaczenie i rolę, jaką pełnią kobiety na całym świecie, a w szczególności w naszym kraju. 
Następnie odbyły się wybory na SUPER HIPER DZIEWCZYNĘ KLASY 4E. Rolą dziewcząt było  wykonywanie zadań bądź odpowiadanie na pytania chłopców z klasy. Komisja sędziowska w składzie: F. Maciejewski, E. Kucner, D. Danielak oceniali wypowiedzi dziewcząt, ich pomysłowość, poczucie humoru, umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. 
Najwięcej punktów zgromadziła WERONIKA BĘDZIŃSKA i to ona została Super Hiper Dziewczyną. 
Tego dnia wszystkie dziewczęta z klasy otrzymały laurki własnoręcznie przygotowane przez chłopców oraz słodki poczęstunek.