XVI POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TAŃCA

XVI POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TAŃCA organizowany przez Naszą szkołę dziś miał swój dzień!!
W tym roku po raz pierwszy w konkursie startowały przedszkolaki i wypadły rewelacyjnie!! W tej kategorii zmierzyły się trzy przedszkola!! Wszystkie równie urocze jak i utalentowane, układy przygotowane przez nauczycielki bardzo rozmaite i kreatywne, a maluchy odtańczyły je z wielką radością!
Formacja " Wisienki na torcie" - Przedszkole publiczne nr 20 z oddziałami integracyjnymi w Głogowie
Formacja "Przyjaciele biedronek" - Przedszkole publiczne nr 6
Formacja "Roztańczone radusie" - Przedszkole publiczne nr 10

W kolejnej kategorii rywalizowały maluchy z klas 1-3 szkół podstawowych. Tutaj aż 10 zespołów!!
Mini formacje 1-3
"Boom" - SP 3
"Taneczne asy" - SP 9
" Sweet cakes" - SP10

Formacje 1-3
"Asy z 1 klasy" - SP 14
"Myszki Miki" - SP 3
"Świetliczaki" - SP 10

Szkoły podstawowe klasy 4-6
Miniformacje:
"Szósteczki" - SP6
"Dance for girls" - SP 10
"Super power" - SP 3

"Shock dance" - SP 10
"Orlęta" - SP 13
"Szósteczki" - SP6

Klasy 7 i 8 zostały połączone z gimnazjami i w tej kategorii wyniki wyglądają następująco :
Mini formacje:
"Moonlight" - SP 14

"Nastki z czternastki" - SP 14
"Be4U" - SP8
"Generation next" - SP Jaczów

Najbardziej doświadczona kategoria - szkoły średnie:
Mini formacje:
"Power" - Technikum nr 6-przyrodnicze
"Ultima" - 1LO

"Agata Power" -ZSO
"Mean girl" - Zespół Szkół Ekonomicznych

Łącznie w konkursie zaprezentowało się 11 mini formacji oraz 18 formacji!!!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim utalentowanym uczniom, którzy mieli możliwość wystąpić.

Specjalne podziękowania dla Pań, które włożył mnóstwo wysiłku w przygotowanie zespołów!!
Niektóre Panie nawet po kilka!! Gratulujemy wytrwałości i cierpliwość i dziękujemy za przekazywanie pasji i wrażliwości kolejnym pokoleniom!!

Dziękujemy również Pani Malgorzacie Groffik za organizację już 16 rok konkursu talentów tanecznych!!

Podziękowania również wędrują do Prezydenta Miasta oraz Starosty Głogowskiego za ufundowanie pucharów oraz wszystkim sponsorom, którzy tyle lat wspierają rozwój tańca w Głogowie! Dziękujemy!