5 edycja konkursu Senatu RP "List do Taty"

Dnia 3 października w Legnicy w budynku Starostwa Powiatowego odbyła się gala rozdania nagród w etapie okręgowym 5 edycji konkursu Senatu RP "List do Taty" organizowanym przez senator z naszego okręgu p. Dorotę Czudowską, który odbył się pod koniec czerwca 2019. Do organizatorów dotarło 88 prac z 13 szkół. Z naszej szkoły wzięło udział 11 uczniów z ówczesnych klas 4-5. Troje uczniów zostało szczególnie wyróżnionych i zaproszonych na galę:
Zuzanna Góralczyk 6a
Laura Stefaniak 5c
Piotr Koliński 5c.
Uczniowie wraz z rodzicami i opiekunem pojechali na tę uroczystość. Atmosfera była bardzo dobra, czytano nagrodzone listy uczniów, które wzruszyły obecnych. Całość została udokumentowana przez telewizję i radio lokalne.
Oto uczniowie, którzy otrzymali dyplomy za udział w tym konkursie:
Adrianna Krawczyk 6a
Martyna Chrobak 6a
Piotr Pencakowski 6a
Martyna Sajko 6a
Karolina Łachowska 5g
Hanna Libner 5d
Maja Fefczak 5c
Maciej Stachowiak 5c.
Wszystkim gratuluję jeszcze raz, dziękuję rodzicom uczniów wyróżnionych za pomoc w dostaniu się na galę.
 
Joanna Budkowska - koordynator szkolny konkursu