"Festiwal Sztuki Własnej Głogów 2019"

Dnia 27 11.2019 odbyło się uroczyste podsumowanie "Festiwalu Sztuki Własnej Głogów 2019” odbywającego się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 w Głogowie.

Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów z klas I- VI.

Zdobyliśmy 8 nagród w następujących kategoriach:

Kategoria plastyczna – „Magiczne postacie w moim mieście przyszłości” (klasy I – III).

Pola Sarzyńska – II miejsce – klasa III b

Emma Kornas – wyróżnienie – klasa II b

Kategoria plastyczna – „Zielony Głogów przyszłości” (klasy IV-VI).

Patrycja Gładysz – wyróżnienie – klasa VI d

Kategoria plastyczna – „Mieszkańcy rzeki – rzeźba” ( klasy IV-VI).

Roksana Hilszczańska – wyróżnienie – klasa IV a

Kategoria literacka – „Lapbook – Głogów – miasto mojej niedalekiej przyszłości” (klasy IV – VI).

Krzysztof Adamski –I miejsce – klasa V g

Zuzanna Kochańczyk – III miejsce - klasa V g

Kategoria literacka – „ Głogów – miasto mojej przyszłości – wiersz” (klasy IV – VI).

Amelia Iskra – I miejsce klasa V a

Kategoria fotograficzna – "Wymarzone miejsce na planie mojego miasta” – grafika komputerowa” ( klasy IV-VI).

Amelia Iskra – III miejsce –klasa V a

Konkurs adresowany był do uczniów klas I - VI szkół podstawowych miasta Głogowa.

Gratulujemy laureatom konkursu, rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu: p. Annie Rytter, p. Agnieszce Marynik, p. Mirosławowi Taudolowi, p. Emilii Warmowskiej, p.Józefie Cuper, p. Marzenie Rokaszewicz.

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)