Polish English German

„PŁOMYK PAMIĘCI…”

Coroczną tradycją stał się udział przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klasy 3 b w społecznej akcji sprzątania grobów. Dnia 28 października uczniowie naszej szkoły wybrali się na Cmentarz Komunalny na Osiedlu Brzostów, aby wykonać porządki na grobach opuszczonych i zapomnianych…Dzieci bardzo zaangażowały się w pracę, co mile zaskoczyło licznych dorosłych odwiedzających groby najbliższych, a ich postawa spotkała się z licznymi pochwałami i podziękowaniami. Po zakończeniu prac uczniowie naszej szkoły zapalili symboliczne znicze na grobach oraz przy Pomniku Ofiar Zbrodni Ukraińskich.

Opiekunowie SU oraz wychowawca klasy 3 B bardzo dziękują rodzicom za przygotowanie dzieci do udziału w akcji.

J. Ołówek, S. Szczeblewska