Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie

im. Mikołaja Kopernika

Tłumacz

Polish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Rada Rodziców

Rada Rodziców

Nauczyciele w roku szkolnym 2016/2017

Edukacja wczesnoszkolna:

Klasy 1

mgr Barbara Król

mgr Marlena Paś-Rylska

mgr  Józefa Cuper

klasy 2

lic. Patrycja Naskręt

mgr  Iwona Gbiorczyk

mgr Monika Smolińska

mgr Alina Świdurska

mgr Beata Dylewska

mgr Anna Mozdrzeń

mgr Leokadia Kobylińska

mgr Anna Pala

mgr Małgorzata Krzywicka

klasy 3

mgr Beata Dobies

mgr Agnieszka Tomczyk-Sadurska

mgr Małgorzata Kwiecień

mgr Eleonora Górnicka

mgr Marzena Szymankiewicz

mgr Joanna Ołówek

mgr Iwona Bylińska

mgr Anna Rytter

Język polski:

mgr Krzysztof Jaskuła

mgr Magdalena Chilińska-Ratajczak

mgr Marzena Rokaszewicz

mgr Joanna Budkowska 

Matematyka:

mgr Renata Błach

mgr Iwona Tkacz

mgr Wioletta Kornacka

Język angielski:

mgr Barbara Mokrzycka

mgr Aleksandra Terefenko

mgr Marzena Szczygieł

mgr Joanna Łukowska

mgr Natalia Jurkowska-Sosińska

mgr Maksymilian Wrotniak

Przyroda:

mgr Jolanta Bartczak

mgr Sylwia Cwynar

mgr Ewa Kilimar

Historia:

mgr Anna Woźniak

Plastyka:

mgr  Longina Wrotniak

Muzyka:

mgr Maria Warych-Grondalska

mgr Anna Pala

Informatyka:

mgr Mirosław Taudul

mgr Maria Warych-Grondalska

mgr Iwona Tkacz

mgr Agnieszka Tomczyk-Sadurska

Religia:

siostra Bożena Andreasik 

mgr Beata Ćwik-Rzepa

ksiądz Marcin Zych

Technika:

mgr Mirosław Taudul

mgr Renata Błach 

Świetlica:

mgr Mariola Chalusiak - Kierownik świetlicy

mgr Agnieszka Posłowska

mgr Anna Burda

mgr Ewa Gruszczyk

mgr Malwina Rychta

mgr Smuga Katarzyna

mgr Barbara Tomaszewska

Biblioteka:

mgr Zdzisław Wąsik

mgr Joanna Pytel

Pedagog:

mgr Danuta Matuszak

mgr Beata Cieśla

Wychowanie fizyczne/Basen:

mgr Andrzej Chalusiak

mgr Anna Gostyńska

mgr Małgorzata Groffik

mgr Patrycja Stachowiak

mgr Tadeusz Pyszka

mgr Sylwia Szczeblewska

mgr  Tomasz Skiba

mgr Ewelina Kopczyńska

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej:

mgr Małgorzata Groffik

mgr Ewelina Kopczyńska

Zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze:

mgr Agnieszka Marynik 

Zajęcia logopedyczne:

mgr Urszula Bartosiewicz

 

Dyrekcja

Dyrektor

mgr Marek Groffik

 

Wicedyrektor

mgr Małgorzata Krzywicka

mgr Maria Warych-Grondalska