Wizyta w bibliotece osiedlowej

Nasi podopieczni bardzo lubią odwiedzać bibliotekę miejską BLOG. Z przyjemnością uczestniczą w zajęciach BLOG prowadzonych przez pracownika biblioteki.Za każdym razem dowiadują się ciekawych informacji o świecie ale także dobrze się bawią. Tak było i tym razem na zajęciach o misiach .Dziękujemy i do zobaczenia na następnych zajęciach!

Mikołaj w świetlicy!

Długo oczekiwany gość pojawił się w naszej świetlicy! Jak zawsze Mikołaj przybył z podarunkami i wywoła uśmiech na twarzach naszych świetliczaków! Dzieci pięknie podziękowały gościowi , zaśpiewały piosenkę .Zapraszamy Mikołaju za rok!

zdjęcia w galerii (kliknij)

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

Nasi uczniowie godnie nas reprezentowali w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2. Joanna Terefenko  zajęła w tym Konkursie III miejsce a Gabriela Żołyniak otrzymała wyróżnienie.Gratulujemy!

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

W dniu 5.12.2018 odbył się szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas I – III. Wzięło w nim udział 17 uczniów .Najpiękniej kolędę zaśpiewała Gabriela Żołyniak z kl. II c i tym samym zajęła I miejsce. II miejsce zajęła Joanna Terefenko , która akompaniowała sobie na keyboardzie. III miejsce zajęła Wiktoria Blatkiewicz z kl. III a.Wszystkim wykonawcom dziękujemy a nagrodzonym uczniom gratulujemy! Nagrodzone dzieci będą reprezentowały naszą szkołę na Konkursie Międzyszkolnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Głogowie.

zdjęcia w galerii (kliknij)

Polish English German