MISTRZOSTWA POWIATU GŁOGOWSKIEGO W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT KATEGORIA "CZWÓRKI"

Dnia  17  lutego w Szkole Podstawowej nr 10 rozegrano turniej Mistrzostw Powiatu Głogowskiego w Mini Siatkówce Dziewcząt w kategorii „czwórki”. W zawodach wzięły udział   reprezentacje następujących szkół: SP 7, SP w Kotli, SP w Jaczowie  i gospodarz SP 10.  Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta do samego końca. Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze!!!

Oto wyniki rywalizacji: SP w Kotli – SP 10 0 : 2, SP 7 – SP w Jaczowie 2 : 1, SP w Kotli – SP w Jaczowie 1 : 2, SP 7- SP 10 0 : 2.

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Jaczowie

4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Kotli

Oto skład reprezentacji SP 10: Maja Siedlecka 6 a, Natalia Baran 6 a, Maja Witczak 6 d, Maria Sękowska 6 c, Marcelina Totoszko 6 a, Zuzanna Tyczyńska 6 a, Maria Trzaniec 6 c, Wiktoria Pyk 5 b, Amelia Rudzka 6 c.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt, które będą reprezentowały szkołę 26 lutego w Półfinale Podstrefy Legnickiej  w Lubinie!!!

Opiekun: S. Szczeblewska

MISTRZOSTWA GŁOGOWA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT KATEGORIA "CZWÓRKI"

Dnia  5  lutego Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie była organizatorem Mistrzostw Głogowa w Mini Siatkówce Dziewcząt w kategorii „czwórki”. W zawodach wzięły udział   reprezentacje następujących szkół: SP 7, SP 10, SP 14  i gospodarz SP 3.  Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta do samego końca. Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze !!!

Oto wyniki naszej drużyny: SP 3 – SP 10 1 : 2, SP 10 – SP 14 2 : 0, SP 10 – SP 7 2 : 1

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14

Oto skład reprezentacji SP 10 : Maja Siedlecka 6 a, Natalia Baran 6 a, Maja Witczak 6 d, Maria Sękowska 6 c, Marcelina Totoszko 6 a, Zuzanna Tyczyńska 6 a, Maria Trzaniec 6 c, Wiktoria Pyk 5 b.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt, które będą reprezentowały szkołę w Mistrzostwach powiatu!!!

Opiekun: S. Szczeblewska

MISTRZOSTWA GŁOGOWA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT KATEGORIA "TRÓJKI"

Dnia 19 lutego Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie była organizatorem Mistrzostw Głogowa w Mini Siatkówce Dziewcząt w kategorii „trójki”. W zawodach wzięły udział   reprezentacje następujących szkół: SP 7, SP 3, SP 10  i gospodarz SP 2.  Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była zacięta pomiędzy zespołami z trzech szkół i o klasyfikacji końcowej zadecydował stosunek setów.

Oto wyniki meczy : SP 10 – SP 7  2 : 0, SP 2 – SP 3 1 : 2, SP 10 – SP 2 0 : 2, SP 10 – SP 3  2 : 1, SP 7 – SP 3 0 : 2, SP 7 – SP 2  0 : 2.

Wyniki klasyfikacji  końcowej:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10

4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

Oto skład reprezentacji SP 10: Anita Wrembel 5b (kapitan), Maja Darczuk 5b, Adrianna Kornacka 5b, Kamila Kusiołek 5c, Wiktoria Gomułka 5c, Zuzanna Rubacka 5a, Weronika Michałowicz 4b.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt !!!

Opiekun: S. Szczeblewska

MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

12 .02.2015 roku w naszej szkole odbyły się zawody sportowe  pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego .W turnieju udział wzięły reprezentacje dziewcząt następujących szkół: SP 10, SP12, SP BIAŁOŁĘKA.W meczu o Mistrzostwo Głogowa nasza szkoła zmierzyła się z drużyną SP 12. Po wyrównanej walce dziewczęta SP 10 uległy przeciwniczkom tylko jedną bramką wynikiem 6:7, do przerwy 3:4. Mecze Mistrzostw Powiatu rozgrywane systemem „każdy z każdym” zakończyły się następującymi wynikami:

SP 10 - SP 12  4:4   (3:1)

SP 10 - SP BIAŁOŁĘKA  7:7  (0:0)

SP 12 - SP BIAŁOŁĘKA  6:3  (1:3)

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I MIEJSCE    SP 12

II MIEJSCE   SP 10

III  SP BIAŁOŁĘKA

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy VI a, VI b i VI e:

  1. Maja Siedlecka
  2. Karolina Nietopiel
  3. Klaudia Bochenek
  4. Maja Walowska
  5. Kinga Lewicka
  6. Martyna Piekarska
  7. Klaudia Walczak
  8. Wiktoria Walczak
  9. Natalia Gródecka
  10. Zuzanna Jajor
  11. Maja Witczak
  12. Julia Fabijańska
  13. Marcelina Totoszko

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Organizator  Anna Gostyńska

Tłumacz

Polish English German Ukrainian

Rekrutacja

Licznik

Dzisiaj57
Wczoraj77
Tydzień321
Miesiąc134
Wszystkie120561

Odnośniki

Szukaj na stronie