"Piękno sportu"

Dnia 9 listopada został rozstrzygnięty Rejonowy Konkurs Plastyczny "PIĘKNO SPORTU" organizowany przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Ogłoszono wyniki we wszystkich kategoriach wiekowych. Na konkurs zostały przesłane najciekawsze prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 im. M. Kopernika w Głogowie: Igora Wasilewskiego 6a, Bartosza Musielaka 6g, Kaliny Łachowskiej 6g, Amelki Żabskiej 7c, Kasi Talaga 7c oraz Patrycji Hilszczańskiej 7d. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za przygotowanie bardzo ciekawych prac plastycznych, za wkład pracy i zaangażowanie.

Serdecznie gratulujmy uczniom nagrodzonym w konkursie regionalnym ‘PIĘKNO SPORTU”, w kategorii wiekowej 10-12 lat: II miejsce zajął IGOR WASILEWSKI z klasy 6 a i IV miejsce AMELIA ŻABSKA z klasy 7 c. 

Gratulacje!!!

Koordynator konkursu

Sylwia Szczeblewska

 nauczyciel wf

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)