Sukcesy Minisiatkarek z SP 10

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie z klas III - VII uczestniczą w treningach sekcji piłki siatkowej  w MKS PIAST GŁOGÓW. W sezonie 2020/2021 zagrały w VI GRAND PRIX Głogowa w Minisiatkówce Dziewcząt pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest PIAST, a turnieje mini piłki siatkowej rozgrywane były na salach gimnastycznych SP 10 oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie.

W tym sezonie nasze uczennice zagrały w trzech turniejach VI GRAND PRIX : mikołajkowym, walentynkowym i wiosennym.  Dziewczynki zagrały we wszystkich kategoriach: dwójki, trójki i czwórki. Z turnieju na turniej prezentowały coraz lepszy poziom umiejętności gry w siatkówkę oraz osiągały coraz lepsze wyniki. A zwycięstwa nie przychodziły łatwo, ponieważ zasięg turniejów był międzywojewódzki, a poziom gry zawodniczek z Drzonkowa, Iłowy, Leszna, Brzegu Dolnego , Lubina, Wrocławia, Kożuchowa, Nowej Soli, Świdnicy, bardzo wysoki.

Serdecznie gratulujemy uczennicom Szkoły Podstawowej nr 10 ich wyników w turniejach mini piłki siatkowej oraz trzymamy kciuki za kolejne udane starty!!!

Oto reprezentantki MKS PIAST GŁOGÓW, uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie:

 - w kategorii „dwójki”: Oliwia Grzegorzak 3b, Pola Babirecka 4b, Gabriela Dragosz 4a, Martyna Rogowska 4d

- w kategorii „trójki”: Hanna Koczorowska 6b, Karolina Wójcik 6b, Julia Robowska 6e, Aleksandra Świech, Hania Libner

- w kategorii „czwórki”: Maja Rogowska 7b, Oliwia Ciećko 7b, Magdalena Kubiak 6a, Iza Nowak 6h

Gratulujemy!!!

zdjęcia w galerii (kliknij tutaj)