Tłumacz

Polish English German Ukrainian

ROK SZKOLNY 2015/2016 PRZED NAMI…

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”

Adam Mickiewicz

Dnia 1 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie uroczystym apelem rozpoczęli rok szkolny 2015/2016. Wszyscy uczniowie klas II-VI wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci powrócili do naszej szkoły, aby rozpocząć kolejny etap  intelektualnej przygody, zdobywania i poszerzania wiedzy, odkrywania nauki i jej praw, a przede wszystkim rozwoju własnych uzdolnień i umiejętności. Społeczność uczniowska poszerzyła się o uczniów ośmiu klas pierwszych, dzieci sześcio i siedmioletnich, które ciepło witamy w murach naszej szkoły. Najmłodszym obiecujemy wsparcie i pomoc ze strony uczniów klas IV-VI, nauczycieli i pracowników szkoły. Za wszystkich uczniów naszej szkoły mocno trzymamy kciuki, życzymy powodzenia w realizacji celów i jak najlepszych wyników w nauce i w sporcie. Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, aby był to rok spokojnej pracy, dający  satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, a dużo zapału i optymizmu!!!

Samorząd Uczniowski i opekunowie