Tłumacz

Polish English German Ukrainian

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie zostały przeprowadzone 27 października 2015 roku.  Do udziału w wyborach przystąpiło 11 uczniów z klas IV-VI, cieszący się nienaganną opinią wśród uczniów i nauczycieli, cechujący się zdyscyplinowaniem, zaangażowaniem, pomysłowością i wysoką kultura osobistą. Kandydaci zaprezentowali swój program wyborczy w terminie 19–26.10.2015 r. Dnia 27 października wszyscy uczniowie klas IV-VI wzięli udział w głosowaniu wybierając swojego kandydata do SU. Oto wyniki wyborów uzupełniających:

 

1. GRACJAN CHMIELNICKI - 6 a - 155 głosów

2. OLIWIA WITCZAK - 4 d - 57 głosów

3. LILIANA RESZEWICZ  - 6 a - 27  głosów

4. AMELIA RYTTER - 5 b - 18 głosów

5. MAJA SZTOF -  5 c  -11  głosów

6. DOMINIKA SADOWSKA - 4 b - 11  głosów

7. LIWIA NOWACZYK - 4 d - 11  głosów

8. WIKTORIA GRUCHAŁA  - 4 b - 8  głosów

Nowi członkowie dołączą do grupy uczniów działających już w SU, a są to: Kaja Bertolucci 5a, Michał Mazur 5a, Maria Jones 5 e, Olga Sosnowska 5 e, Matylda Pytel 6 b, Adrianna Kornacka 6 b i Szymon  Koczorowski 6 b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w osiąganiu wytyczonych celów !!!

Opiekunowie   SU