Tłumacz

Polish English German Ukrainian

"MARZYCIELSKA POCZTA"

Każdy z nas ma marzenia – te duże i te maleńkie… Jak wielkiej wartości nabierają nasze marzenia, kiedy pojawiają się przeciwności losu utrudniające ich realizację.

Samorząd Uczniowski przygotował akcję społeczną wśród uczniów klas IV-VI pod tytułem „Marzycielska Poczta”. Dnia 26 lutego na 7 godzinie lekcyjnej w sali 105 wszyscy chętni uczniowie mogli przystąpić do akcji pisania listów. Uczennice klasy 4d, 5a, 5b i 6 b postanowiły napisać kolorowe listy, dodające wsparcia i otuchy trójce dzieci dotkniętych ciężką chorobą.  Karolinka, Paulina i Kacper marzą o byciu tancerką, siatkarką, piłkarzem. Uwielbiają czytać książki, malować, grać na komputerze i układać klocki Lego.

Uczennice naszej szkoły mają podobne zainteresowania i marzenia. W przepięknych, kolorowych listach „Marzycielskiej Poczty” podzieliły się z nimi z trójką wspaniałych dzieci, ciężko dotkniętych przez los…

Opiekunowie SU składają podziękowania uczennicom:  Anicie Wrembel, Natalce Wolińskiej, Patrycji Kotwica-Pach, Jagodzie Margas, Idze Michalewicz, Amelce Rytter, Zosi Libner, Korneli Sańko, Julce Żurawskiej, Wiktorii Główczyńskiej, Natalce Grywaczewskiej, Soni Jodczyk, Martynce Kozioł, Dominice Moniatowicz, Mai Nabożnej, Zuzi Nagi, Liwii Nowaczyk, Julce Rusiłowicz, Julce Skomskiej, Ani Szary, Marzence Tkacz, Mai Tomczak.

Opiekunowie SU