Polish English German Ukrainian

"ŚWIĄTECZNY KIERMASZ CIAST I CIASTECZEK” – AKCJA CHARYTATYWNA

Dnia 14 grudnia Samorząd Uczniowski we współpracy ze szkolnym kołem PCK zorganizował akcję przedświąteczną „Kiermasz ciast i ciasteczek”. Wszystkie cudowne, przepyszne, pachnące i kolorowe ciasta i ciasteczka przygotowali  rodzice i dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 oraz ciocie, przyjaciele i znajomi  przesympatycznej Nadii. Kiermasz przeprowadzono na przerwach międzylekcyjnych, a sprzedażą ciast zajmowały się przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego : Olga Sosnowska, Marysia Jones, Kaja Bertolucci i Amelia Rytter pod opieką opiekunek SU p. Joanny Ołówek i Sylwii Szczeblewskiej. Kiermasz ciast kontynuowany był w trakcie zebrań z rodzicami uczniów klas I-III. Zebrana kwota z kiermaszu ciast została przekazana przez Radę Rodziców na konto fundacji „Złotowianka”, której podopieczną jest dwuletnia Nadia.  Przekazane pieniążki zostaną wykorzystane na turnus rehabilitacyjny dziewczynki.

Kwota zebrana z kiermaszu ciast: 1.743,05 zł.