Tłumacz

Polish English German Ukrainian

„SZCZOTECZKA I PASTA DLA DZIECI Z AFRYKI” – AKCJA CHARYTATYWNA UNICEF

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie przyłączył się do akcji charytatywnej, którą propaguje w naszym kraju i na całym świecie międzynarodowa organizacja UNICEF. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego postanowili zachęcić uczniów naszej szkoły do aktywnego wsparcia zbiórki szczoteczek i pasty do zębów, które zostaną wysłane do fundacji UNICEF,  a stamtąd trafią do Afryki. Dnia 19 października na przerwie, przeprowadzono akcję  na wesoło – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w afrykańskich strojach zachęcali do wspólnego tańca Waka Waka i gromadzili przybory do higieny jamy ustnej. Efekt był zdumiewający !!! Do zabawy z tańcem przyłączyli się uczniowie od klas pierwszej do szóstej, a zbiórka znalazła swój  pozytywny odzew. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!!!

Samorząd Uczniowski i opiekunowie